O nas

Historia naszej firmy

Firma TOMEK została założona w 1992 roku w malutkim pomieszczeniu w domu prywatnym oferując płytki i podstawowe na te czasy materiały budowlane.

W miarę rozwoju i rosnących potrzeb klientów sklep został przeniesiony do wynajętego lokalu w centrum Jordanowa gdzie do 2014 roku funkcjonował dostarczając lokalnym klientom materiały wyposażenia wnętrz.

W czerwcu 2014 Firma przeniosła się do własnego budynku przy ul. Bł. Ks. P. Dańkowskiego 2 w Jordanowie, gdzie ma swoja siedzibę do dzisiaj. Przeprowadzka do nowego lokalu umożliwiła znaczne poszerzenie oferowanego asortymentu.

Oprócz salonu łazienkowego został utworzony salon firmowy polskiej fabryki farb „Śnieżka”. Otwarto również dział sprzedaży sanitariatów, elektryki, wprowadzono do sprzedaży drzwi wewnętrzne, elektronarzędzia, poszerzono ofertę chemii budowlanej, uruchomiono mieszalnie tynków i farb. Rosnący przekrój asortymentu wymagał również odpowiedniego składowania i przechowywania.

We wrześniu 2022 roku został oddany do użytku magazyn wysokiego składowania przy ul. Gen. Maczka 36 w Jordanowie, co wpłynęło na polepszenie jakości obsługi. Obecnie Firma TOMEK dysponuje powierzchnią handlową i magazynową o łącznej powierzchni 2000.

Oprócz sprzedaży detalicznej, prowadzi również sprzedaż hurtową oraz obsługuje liczne inwestycje, zarówno lokalne jak i na terenie całego kraju. Do większych zaliczyć można: łazienki na Lotnisku Chopina w Warszawie, sklepy Biedronka i Stokrotka, osiedle Polana Szaflarska w Nowym Targu oraz Galerię Jordanowską.

KONTAKT

Masz pytanie?

Mierzysz się z planami budowy lub remontu? Potrzebujesz informacji i fachowego doradztwa? Nie wahaj się, tylko skontaktuj się z nami!